שירות בבית הלקוח 24/7


חייגו חינם: 1800-320-340

052-6050612
תיקון / התקנת קודן לרכב בירושלים

חילוץ רכבים בירושלים :

מנעולי הנשיא שרות לרכבים ומוצרי מיגון ובטיחות לרכב.

מומחים בתיקון / התקנה / חידוש קודנים לרכב מכל הסוגים תיקון קודנים שלא מגיבים בבית בלקוח עבודה או בטיול.


קודן לרכב הינו מוצר אלקטרוני בעל לוח מקשים להקשת קוד לנטרול הניתוק הקיים ברכב ולאפשר לרכב להניע קודן רכב הינו משבת מנוע ישנם קודנים שונים לרכב קודנים עם פעולות שונות של משבת מנוע או משבת מחשב הרכב.


קודן לרכב סוגים: 

 • קודן קוי לרכב בעל ניתוק אחד.
 • קודן לרכב בעל שתי ניתוקים קוי.
 • קודן לרכב בעל ניתוק אוד קוי ועוד ניתוק RF (עלוקה).
 • קודן לרכב בעל שתי ניתוקים RF ( שתי עלוקות ).
 • קודן לרכב בעל ניתוק שלושה ניתוקים אחד קוי ועוד שתי ניתוקים RF ( שתי עלוקות ).
 • קודן לרכב מותקן עם עלוקה בתוך כספת.

התקנת קודנ ים בירושלים ברחוב הרכבים 3 תלפיות בחנות ניתן לקבל שרות לכל סוגי קודניות לרכב שרות לכספות רכב ושרות לשלטים ומפתחות אימובילייזר נטרול תיקון והתקנת קודן לרכב לפי דרישת כל חברות הביטוח דבר חובה כמעט בכל ביטוח מקיף חובת התקנה קודן או בדיקת קודן על ידי הלקוח.

החנות ניתן למצוא את כל צורכי ברכב למיגון סאונד ומולטימדיה מערכות מיגון ואבטחה מערכות הגברה פליקרים סירנות לרכבי הצלה רמקולים סאבים מפתחות מנעולים ומוצרי נעילה חכמים שרות מקצועי מכל הלב ניתן להגיע או להזמין שרות עד בית הלקוח מנעולן רכב בירושלים יגיע עם חיוך גדול לתת שרות מקצועי עד בית הלקוח או עד הכתובת הרצויה מנעולנים / חשמלאים לרכב בירושלים מומחים לכל פתרון תקלון ברכב שרות ניתן לחברות גדולות מוסכים משרדי ממשלה משרדי ממשלה בתי משפט ועוד ועוד....

לבירורים או הזמנת שרות מנעולן רכב בירושלים לחילוץ תיקון או בירור על מיגון לרכב : לחץ כאן
התקנת קודן לרכב בירושלים

התקנת קודן לרכב בירושלים


מנעולי הנשיא בירושלים מומחים לכל סוגי הקודנים לרכב מכל הסוגים התקנת קודן לרכב לפי דרישת חברות ביטוח הרכב מורשים כל חברות הביטוח הראל . שלמה . שומרה. ישיר. ועוד ועוד..  מומחים בהתקנת קודן עם או בלי עלוקה לרכב התקנת קודנים RF עם ניתוקים אל חוטיים וניתוקים קווים שרות טכנאי מקצועי מתקין בחנות ברחוב הרכבים 3 תלפיות ירושלים וגם בבית הלקוח ניתן להזמין שרות טכנאי להתקנה קודנים לרכב בבית הלקוח.


להזמנת שרות / יעוץ לחץ כאן

לחץ פה

תיקון / חידוש קודן לרכב בירושלים

 תיקון / חידוש קודן לרכב בירושלים


מנעולי הנשיא ברחוב הרכבים 3 תלפיות מומחים בחידוש ותיקון קודן לרכב מכל סוג. 
בחנות מעבדה לחידוש לוח מקשים של הקודניות חלקים וחלפים לקודן שבור או מפורק כל חלקי קודניות לרכב ניתן להסיג אצלינו במעבה בחנות גומיות חדשות עם מגענים חדשים לכל סוגי הקודנים המותקנים ברכבים בארץ מעבדה לתיקון וחידוש הלחמות שקעים שבבים ונגדים. 


 • הקודן לא עובד?
 • הקודנית של הרכב הפסיקה לצפצף?
 • קודנית של הרכב ללא אור או חשמל?
 • הקודן חוסם תרכב מלהניע?
 • קודנית לא מגיבה לקוד הנכון?
 • תקוע עם הרכב?
 • חייב שרותי דרך לטיפול בקודן של הרכב?

שרות מנעולן טכנאי לקודן הרכב מעבדה לתיקון / חידוש קודניות ולוחות מקשים.


לבירורים או יעוץ חשמלאי רכב בירושלים 

לחץ פה

נתרול / ביטול קודן לרכב בירושלים

 נתרול / ביטול קודן לרכב בירושלים


מנעולי הנשיא שרות לקודנים לרכב בבית הלקוח בעבודה או בלימודים שרות ניתן לרכבים שלא מניעים עקב בעיות בקודנית של הרכב בעיית הנעה כי לא ניתן להקיש קוד או שאין חשמל הרכב ישנם תקלות רכבות בקודנים אשר מותקנים ברכבים ישתם תקלות גם בלוח מקדים של הקודנית כך שלא ניתן להניע ולהפעיל את מנוע הרכב להתחלת נסיעה במקרה כזה ניתן להזמין טכנאי עם ניידת שרות אשר מגיע לביטול או ניטרול מערכת הקוד הקיים. ישנם קודנים אשר הניתוק ( עלוקה ) מותקנת בתוך כספת מחושב אשר מותקנת ברכב במקרים אלו חייב קודם ניטרול הקוד פריצת כספת חובה. מנעולי הניא שרותי מנעולן טכנאי בירושלים שרות מהיר ואמין לחילוץ הרכב. 


להזמנת שרות מנעולן טכנאי בירושלים והסביבה לחץ כאן

לחץ פה

חילוץ רכבים תקועים בירושלים:

שרותי דרך לרכבים בירושלים, תיקון קודן לרכב בירושלים, מנעולן לרכב בירושלים, תיקון שלטים לרכב בירושלים, נטרול קודנית לרכבים בירושלים, חילוץ רכב שלא מניע בירושלים, שרות דרך רכב באיזור ירושלים, פורץ רכבים בירושלים, חילוץ מהדרך או מבית הלקוח בירושלים, תיקון שלטים לרכב בירושלים, שחזור מפתחות לרכב בירושלים, תיקון מנעולי רכב בירושלים, תיקון תקלות לרכב בירושלים, מפתחות לרכב

טואול - בניית אתרים